Trwa ładowanie...
d1att55

TVP zapłaci 200 tys. zł Dodzie i Tatianie Okupnik


Telewizyjna Dwójka kontratakuje. Jesienią na antenie publicznego
nadawcy pojawi się 'Taniec na lodzie'. Dorota "Doda" Rabczewska i
Tatiana Okupnik za udział w programie dostaną po ok. 200 tys. zł.

Share
d1att55

W programie wymyślonym przez Brytyjczyków obowiązują zasady podobne do tych z "Tańca z gwiazdami". Zamiast zmagań na parkiecie będziemy jednak oglądać tańce na lodzie. Znanym osobom mają towarzyszyć zawodowi łyżwiarze. Ich występy oceni jury, ale o ostatecznym zwycięstwie i tak zdecyduje publiczność. Co tydzień odpadać będzie jedna para.

Wg nieoficjalnych informacji Doda zasiądzie w jury, a Tatiana Okupnik wcieli się w rolę prowadzącej nowy program TVP2 - 'Taniec na lodzie'.

Okupnik za każdy odcinek programu otrzyma 20 tys. złotych. Dzięki poprowadzeniu 11 odcinków show, które zaplanowała "Dwójka", zarobi 220 tysięcy złotych.

d1att55

Niewiele mniej dostanie Doda. Za każdy odcinek piosenkarka otrzyma 18 tys. złotych, w sumie 198 tys. złotych.

Telewizja Polska nie zdradza oficjalnej listy uczestników "Tańca na lodzie". Na nieoficjalnej liście walczących o tytuł najlepszego tancerza na łyżwach znajdą się m.in. bokser Przemysław Saleta, prezenter radiowy Zygmunt Chajzer, twarz telewizyjnej "Jedynki" Tomasz Kammel oraz dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski.

Próby do widowiska rozpoczną się niebawem. Uczestnicy, pod okiem instruktorów, będą uczyć się trudnej sztuki skoków, piruetów, kroków, spiral oraz podnoszeń. Emisja show zaplanowana jest na wrzesień. Szczegóły dotyczące "Tańca na lodzie" zostaną ujawnione podczas sierpniowej konferencji prasowej.

Producentem hitu będzie Rochstar, który zrealizował już takie programy jak "Szymon Majewski Show" czy "Jak oni śpiewają?".

d1att55

Podziel się opinią

Share
d1att55
d1att55
Więcej tematów