Trwa ładowanie...
d5vug8w

TVP rozmawiała z mieszkańcem Rimini. To były striptizer i fan Putina

W środowym wydaniu "Wiadomości TVP" w materiale dotyczącym gwałtu na Polce wystąpił Włoch Davide Fabbri. Ten mieszkaniec Rimini komentujący wstrząsające wydarzenia sprzed kilku dni to gorący zwolennik Władimira Putina, który z dumą podaje się za krewnego włoskiego dyktatora Benito Mussoliniego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włoch Davide Fabbri w wywiadzie dla "Wiadomości TVP".
Włoch Davide Fabbri w wywiadzie dla "Wiadomości TVP". (facebook)
d5vug8w

- Przed prokuraturą spotykamy mieszkańca Rimini, który jest oburzony tym, co się stało. Napisał do śledczych petycję, by władze miasta zapłaciły polskiej parze 4 mln euro odszkodowania - mówi dziennikarz "Wiadomości TVP" we wstępie do rozmowy z Fabbrim.

- Żądamy sprawiedliwości dla turystów z Polski. Za to, co się stało odpowiedzialne są władze Rimini. Kryminaliści z Afryki Północnej przyjeżdżają tu i robią, co chcą - mówił Davide Fabbri.

Włoch oskarża władze miasta o wpuszczaie imigrantów z Afryki. Fabbri niejednokrotnie publikował w mediach społecznościowych treści, które w bardzo ostry sposób uderzały w uchodźców i imigrantów ekonomicznych. W zamieszczanych materiałach nie tylko wyraża pochwałę dla rasizmu, ale także zamieszcza poczet swoich idoli.

d5vug8w

Na profilach Fabbriego w mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć, na których gość głównego wydania "Wiadomości TVP" pozuje z portretami prezydenta Rosji. Na niektórych trzyma transparenty z wypisanymi hasłami na cześć Putina, gdzie tytułuje go "obrońcą chrześcijaństwa". Sam pozuje do tych zdjęć przebrany za rycerza z krucyfiksem w ręku. Przeglądając jego galerię można natrafić też na nieco mniej pruderyjne fotografie z nieodległych czasów, kiedy jeszcze był striptizerem.

Internauci przypominają także, że Fabbri "w 2013 roku przyznał się (prawdopodobnie wyłącznie dla rozgłosu) do rzucenia bananem w czarnoskórą minister ds. integracji, Cecile Kyenge, a w 2016 oskarżono go o napisanie na murze budynku kościelnego w San Leopoldo hasła 'Dla czystszego świata wraca z martwych wuj Benito'".

Najciekawsze materiały, które Fabbri zamieszcza na swoich profilach na Facebooku i Twitterze prezentujemy poniżej.

facebook
facebook
facebook
facebook
d5vug8w

Podziel się opinią

Share

d5vug8w

d5vug8w
Więcej tematów