Trwa ładowanie...
d426hmi
tvp info

TVP Info uderza "paskami grozy" w opozycję

TVP Info w ostatnich dniach rozsławiło się dość kontrowersyjnymi hasłami zamieszczanymi na belkach wyświetlanych w trakcie relacji na żywo. Opozycji przypinano już łatki obrońców pedofili i alimenciarzy oraz przedstawiano ich jako sprzymierzeńców korupcji. Internet zareagował natychmiast - belki w TVP Info okrzyknięto "paskami grozy".
Share
TVP Info uderza "paskami grozy" w opozycję
Źródło: Twitter, Fot: Maciej Guzdraj
d426hmi

W poniedziałkowym programie Ewy Bugały w TVP Info mieliśmy okazję dowiedzieć się że tzw. Obrońcy Sądu Najwyższego to w rzeczywistości obrońcy pedofili i alimenciarzy.

    TVP Info
Źródło: TVP Info, Fot: TVP Info

Dziś z kolei redakcja informacyjnej stacji TVP postarała ułatwić widzom rozróżnienie kto w sporze o reformę Sądu Najwyższego w rzeczywistości ma rację. W trakcie debaty o planowanych przez PiS zmianach na belce wyemitowano następującą informację:

Treść nie pozostawia wątpliwości, która strona konfliktu działa na niekorzyść Polaków.

d426hmi

Niedługo potem redakcja TVP wyświetliła podpis w czasie przemówienia prezes Sądu Najwyższego, Małgorzaty Gersdorf, która miała "podważać mandat demokratycznie wybranej władzy".

Po wystąpieniu pani prezes SN miejsce na mównicy zajął Dariusz Zawistowski, przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa. Jego polemika z rządowym projektem reformy również spotkała się z dezaprobatą redakcji TVP.

Specyficzna treść komunikatów na belkach w TVP Info sprawiła, że dzięki internautom doczekały się wiele mówiącego tytułu - "paski grozy", który staje się coraz popularniejszym hashtagiem w sieci.

d426hmi

Więcej o belkach wyświetlanych w TVP Info:

d426hmi

Podziel się opinią

Share
d426hmi
d426hmi
Więcej tematów