Trwa ładowanie...
d2ga4uy
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Turyści mimo ostrzeżeń wracają do Tunezji

Chociaż biura podróży i sami Tunezyjczycy twierdzą, że w Tunisie jest bezpiecznie, nasze MSZ nie jest o tym przekonane - czytamy w "Rzeczpospolitej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turyści mimo ostrzeżeń wracają do Tunezji
(WP, Fot: Andrzej Hulimka)
d2ga4uy

W Polsce trwa kampania "Tunezja. Jadę tam". Zdaniem urzędujących w Warszawie przedstawicieli władz turystycznych tego kraju, kampania ma charakter międzynarodowy i wiele znanych osób zgodziło się wspierać Tunezję w tym trudnym, po zamachu, okresie dla tego kraju. Polskie biura podróży wznowiły już wyjazdy do tego kraju, na które nie brakuje chętnych.

Nadal jednak Tunezja jest na liście krajów, przed podróżą do których ostrzega Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

d2ga4uy

Podziel się opinią

Share

d2ga4uy

d2ga4uy
Więcej tematów