Trwa ładowanie...

"Trzymamy się w dużych grupach". Turyści komentują wydarzenia w Rimini

Makabryczne wydarzenia na plaży w Rimini wstrząsnęły opinią publiczną zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Polscy turyści, którzy aktualnie przebywają w tym miejscu komentują sprawę i opowiadają czy ich zdaniem jest tam teraz bezpiecznie.

Share
"Trzymamy się w dużych grupach". Turyści komentują wydarzenia w Rimini
Źródło: WP.PL
d3cp7ny

- Trzymamy się w dużych grupach, nocą nie wychodzimy na plażę, chłopaki pilnują dziewczyn - powiedzieli turyści, z którymi rozmawiała nasza wysłanniczka Nina Harbuz. Głos zabrała również Małgorzata, rezydentka hotelu, która opowiedziała jak tamto wydarzenie wpłynęło na turystów.

Zobacz relację Niny Harbuz:

Z kolei wśród turystów z innych krajów nie widać aż takiego zaniepokojenia. W ciągu dnia, na plaży gdzie doszło do tragedii, życie toczy się w swoim tempie. Ludzie opalają się, spacerują i bawią.

Funkcjonariusze z komisariatu w Rimini mają już wizerunki czterech podejrzanych mężczyzn. Szef policji zdementował informację, że sprawcy są Włochami i powiedział, że najprawdopodobniej pochodzili z Afryki. Włoska policja intensywnie pracuje nad sprawą. Aktualnie ściągani są inspektorzy i najlepsi specjaliści z Rzymu, którzy wesprą śledczych z Rimini.

d3cp7ny

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cp7ny
d3cp7ny
Więcej tematów