Trwa ładowanie...
01-06-2016 10:26

Trzy ręce Agaty Dudy. Wpadka kancelarii prezydenta na Facebooku? Magierowski dementuje

• Kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy opublikowała na Facebooku zdjęcia Pierwszej Damy podczas wizyty w Norwegii
• Na jednej z fotografii Agata Duda wygląda, jakby miała... trzy ręce
• Po południu szef biura prasowego prezydenta opublikował zdjęcia, z których wynika, że "trzecia ręka" należała do funkcjonariuszki BOR

Trzy ręce Agaty Dudy. Wpadka kancelarii prezydenta na Facebooku? Magierowski dementujeŹródło: Facebook/Andrzej Duda - screen
d18joex

Na zdjęciu widzimy polską Pierwszą Damę, która idzie przez ogród zamku Oscarshall, gdzie Królowa Norwegii Sonja pokazała Agacie Dudzie swoją kolekcję szkła.

Internauci szybko zauważyli, że żona prezydenta Andrzeja Dudy wygląda, jakby posiadała o jedną rękę za dużo. Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się komentarze, wytykające błąd.

Po lawinie komentarzy kancelaria prezydencka usunęła feralną fotografię, jednak internauci zdążyli uwiecznić kłopotliwą wpadkę.

d18joex

Tymczasem po południu Dyrektor Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski opublikował na Twitterze informację opatrzoną zdjęciami, z których wynika, że domniemana "trzecia ręka" Pierwszej Damy należy w rzeczywistości do funkcjonariuszki BOR. Magierowski zaprzeczył, jakoby zdjęcie było retuszowane.

d18joex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18joex
Więcej tematów