Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Wideo
Najnowsze

Trzy osoby zginęły w wyniku zderzenia samochodu z pociągiem w miejscowości Niedźwiedź

Trzy osoby, w tym czteroletnie dziecko, zginęły w wyniku zderzenia samochodu osobowego z pociągiem. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Niedźwiedź w Wielkopolsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Jak podała nadkomisarz Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu osoba kierująca samochodem osobowym marki citroen wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy, gdzie doszło do zderzenia z pociągiem Intercity relacji Kołobrzeg - Katowice.

- W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosło troje pasażerów auta: 24-letnia kobieta, 15-letni chłopiec oraz 4-letnia dziewczynka. Natomiast osoba kierująca pojazdem i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala - poinformowała Liszczyńska.

W ruchu drogowym nie występują większe utrudnienia. Ruch kolejowy natomiast odbywa się jednym torem.

- PKP zapewniły pociąg liniowy, do którego przesiedli się pasażerowie z pociągu Intercity. W chwili obecnej na miejscu są policjanci i prokurator, którzy zabezpieczają ślady, ustalają świadków, przesłuchają ich i wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia - dodała Liszczyńska.

Na miejscu wypadku pojawili się przedstawiciele władz samorządowych, którzy zapewnili pomoc dwóch psychologów dla członków rodzin, którzy niedługo po tym zdarzeniu pojawili się na miejscu wypadku.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów