Trwa ładowanie...
d3a94gi

Trzy osoby zginęły w wyniku zderzenia samochodu z pociągiem w miejscowości Niedźwiedź

Trzy osoby, w tym czteroletnie dziecko, zginęły w wyniku zderzenia samochodu osobowego z pociągiem. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Niedźwiedź w Wielkopolsce.
Share
d3a94gi

Jak podała nadkomisarz Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu osoba kierująca samochodem osobowym marki citroen wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy, gdzie doszło do zderzenia z pociągiem Intercity relacji Kołobrzeg - Katowice.

- W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosło troje pasażerów auta: 24-letnia kobieta, 15-letni chłopiec oraz 4-letnia dziewczynka. Natomiast osoba kierująca pojazdem i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala - poinformowała Liszczyńska.

d3a94gi

W ruchu drogowym nie występują większe utrudnienia. Ruch kolejowy natomiast odbywa się jednym torem.

- PKP zapewniły pociąg liniowy, do którego przesiedli się pasażerowie z pociągu Intercity. W chwili obecnej na miejscu są policjanci i prokurator, którzy zabezpieczają ślady, ustalają świadków, przesłuchają ich i wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia - dodała Liszczyńska.

Na miejscu wypadku pojawili się przedstawiciele władz samorządowych, którzy zapewnili pomoc dwóch psychologów dla członków rodzin, którzy niedługo po tym zdarzeniu pojawili się na miejscu wypadku.

d3a94gi

Podziel się opinią

Share
d3a94gi
d3a94gi
Więcej tematów