Trwa ładowanie...
d13j3du
d13j3du
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Trzęsienie ziemi na pograniczu Panamy i Kolumbii

Trzęsienie ziemi o sile 5,9 st. w skali Richtera wystąpiło we wtorek wieczorem, czasu lokalnego, w rejonie granicy między Panamą i Kolumbią - poinformowała amerykańska Służba Geologiczna (USGS). Brak informacji o ofiarach lub stratach materialnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d13j3du

Wstrząsy wystąpiły na prawie niezamieszkałym obszarze dżungli Darien Gap, na stosunkowo małej głębokości ok. 10 km. Epicentrum znajdowało się w pobliżu panamskiego miasta La Palma i kolumbijskiego Acandi.

Początkowo USGS natężenie wstrząsów ocenił na 6,1 st.

Wstrząsy były odczuwalne w stolicy Panamy - mieście Panama odległym od epicentrum o 258 km.

d13j3du

Podziel się opinią

Share

d13j3du

d13j3du
Więcej tematów