Trwa ładowanie...
d2c1eed

Podejrzanych o uwięzienie kobiety zatrzymano w Gdyni

Gdyńska policja zatrzymała osoby podejrzane o uwięzienie, przetrzymywanie i zgwałcenie 20-letniej kobiety. Ofiara została podstępnie sprowadzona do wynajętego lokalu i zmuszona do zażycia narkotyków.

Share
d2c1eed

Policja poinformowała, że ofiara została podstępnie sprowadzona do mieszkania. Tam m.in. zmuszono ją do zażycia środków odurzających i zgwałcono. Prześladowcy po ponad dobie więzienia 20-latki wypuścili ją. Kobieta natychmiast zgłosiła się na policję.

W jednym z gdyńskich mieszkań zatrzymano w poniedziałek trzy osoby. Piotr W. i Sylwia D. byli poszukiwani przez policję i prokuraturę. Razem z nimi zatrzymano Agnieszkę K., zaś w innym mieszkaniu Jarosława K. - poinformowała w środę rzeczniczka gdyńskiej policji Danuta Wołk-Karaczewska.

18-letnią Agnieszkę K. z Gdyni i 44-letniego gdynianina Jarosława K., po przesłuchaniu w charakterze świadków, zwolniono. Piotrowi W. przedstawiono natomiast zarzuty zgwałcenia, pozbawienia wolności 20-letniej kobiety, ukrywania jej dokumentów i zmuszania do określonego zachowania. Kobiecie zarzucono współudział w pozbawieniu wolności na ponad dobę - powiedziała rzeczniczka. (aka)

d2c1eed
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c1eed
d2c1eed
Więcej tematów