Trwa ładowanie...
ycipk-pgitku
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Troje Australijczyków wśród ofiar zamachów w Bombaju

Do trzech wzrosła liczba obywateli
Australii zabitych w zamachach terrorystycznych w Bombaju - podała rosyjska agencja ITAR-TASS, powołując się na australijski
resort spraw zagranicznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Troje Australijczyków wśród ofiar zamachów w Bombaju
(AFP)
ycipk-pgitku

Wśród zabitych cudzoziemców są również obywatele Wielkiej Brytanii, USA, Norwegii, Hiszpanii, Kanady, Japonii i Singapuru - pisze ITAR-TASS, nie podając źródła tych informacji.

Dotychczas informowano o śmierci w atakach siedmiu cudzoziemców, w tym Brytyjczyka, Japończyka, Włocha i Niemca, co potwierdziły ministerstwa spraw zagranicznych i wewnętrznych tych krajów.

Według ostatniego bilansu z czwartku, w skoordynowanych zamachach terrorystycznych na strategiczne obiekty w Bombaju zginęło 125 osób, a 327 odniosło obrażenia.

ycipk-pgitku
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pgitku

ycipk-pgitku
ycipk-pgitku