Trwa ładowanie...
d1birdm

Tragedia w Wołominie. Znaleziono dwa ciała

W mieszkaniu w Wołominie znaleziono ciała 21-letniego mężczyzny i 37-letniej kobiety. Możliwe, że doszło do rozszerzonego samobójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znaleziono list pożegnalny
Znaleziono list pożegnalny (WP.PL)
d1birdm

Właściciele wynajmowanego mieszkania nie mogli się skontaktować z najemcami. Gdy pojechali na miejsce, nie mogli wejść do środka. Na miejsce wezwano ślusarza.

Jak informuje portal wwl24, w mieszkaniu znaleziono dwa ciała. Wiadomo, że 21-letni mężczyzna się powiesił. Znaleziono przy nim list pożegnalny. Nie ujawniono jego treści. Ciało 37-letniej nie miało widocznych obrażeń, ale do ustalenia przyczyny śmierci konieczna będzie sekcja zwłok.

Z informacji tvp.info wynika, że do tragedii doszło 27 października. Możliwe, że mężczyzna zabił partnerkę i potem popełnił samobójstwo. Nie wyklucza się jednak także, że para targnęła się na swoje życie w tym samym momencie.

d1birdm

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Codziennie staję przed lustrem i mówię, że życie jest cudowne"

d1birdm

Podziel się opinią

Share
d1birdm
d1birdm
Więcej tematów