Trwa ładowanie...
d3n2nkm

Tragedia podczas nurkowania w jeziorze

Z jeziora Lubikowo w gminie Przytoczna (Lubuskie) strażacy wydobyli ciało 35-letniej kobiety, która zaginęła w nim w sobotę podczas nurkowania - poinformował dyżurny lubuskiej Straży Pożarnej.

Share
d3n2nkm

W sobotę po południu mieszkanka Wrocławia przyjechała nad jezioro z cywilną grupą płetwonurków. Pływała pod wodą wraz z jednym z mężczyzn. W pewnym momencie zaczęła opadać na dno.

Towarzyszący jej płetwonurek nie zdołał wydobyć kobiety na powierzchnię. Nie znaleźli jej także inni płetwonurkowie. Wówczas na pomoc wezwano Straż Pożarną.

Prowadzone w sobotę poszukiwania z powierzchni jeziora i pod wodą nie przyniosły rezultatów. Na miejsce wezwano specjalistyczną strażacką grupę z Wrocławia, wyposażoną w podwodną kamerę z napędem i bardzo czuły sonar.

- Dzisiaj około godziny 17 na dnie jeziora znaleziono ciało kobiety. Znajdowało się na głębokości ok. 10-12 metrów - powiedział dyżurny.

Okoliczności śmierci uczestniczki nurkowania ma wyjaśnić śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Międzyrzeczu.

d3n2nkm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n2nkm
d3n2nkm
Więcej tematów