Trwa ładowanie...

Tornado nad Hawaną dokonało poważnych zniszczeń. W wyniku żywiołu śmierć poniosły co najmniej 3 osoby, a 172 zostały ranne

Tornado przeszło nad Hawaną i spowodowało ogromnie szkody. Co najmniej trzy osoby poniosły śmierć, a 172 zostało rannych. W stolicy Kuby dotychczas było to rzadkie zjawisko.

Tornado nad Hawaną dokonało poważnych zniszczeń. W wyniku żywiołu śmierć poniosły co najmniej 3 osoby, a 172 zostały ranneŹródło: East News
d9z4kyr
d9z4kyr

Tornado, które przeszło nad Hawaną w nocy z niedzieli na poniedziałek, powstało na obszarze Zatoki Meksykańskiej. Wiatr, który osiągnął prędkość 100 km/h dokonał ogromnych zniszczeń. Wyrywał drzewa, przewracał samochody, a także rujnował mieszkania. Uszkodził również wiele sieci energetycznych.

W wyniku żywiołu trzy osoby poniosły śmierć, a 172 zostało rannych.

Aktualnie służby ratunkowe starają się sprawdzić wszystkie miejsca w Regli, południowo-wschodniej dzielnicy Hawany, w celu odnalezienia kolejnych potencjalnych ofiar.

Według AFP, na ulicach dzielnicy Luyabo znaleziono olbrzymią ilość gruzu. W niektórych budynkach urwały się fragmenty balkonów. Część z ulic została zablokowana przez powalone słupy elektryczne i powalone drzewa.

d9z4kyr

Wśród kubańskich dzielnic, które poniosły szkody, wyróżnia się: Santos Suarez, Chibas i Via Blance.

d9z4kyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9z4kyr
Więcej tematów