WP

Topielec z jeziora Długiego. Wiadomo, kim był

Wiadomo już, kim był mężczyzna, którego ciało wyłowiono z jeziora Długiego w Olsztynie. Miał ranę postrzałową głowy. W ustaleniu tożsamości pomogła mieszkanka Olsztyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Topielec z jeziora Długiego to 46-letni mieszkaniec Szczecina
Topielec z jeziora Długiego to 46-letni mieszkaniec Szczecina (Policja)
WP

10 czerwca policjanci dostali zgłoszenie i pojechali nad wodę. Z jeziora Długiego w Olsztynie wyłowili mężczyznę z raną postrzałową głowy.

Miał około 40 lat i 180 cm wzrostu. Włosy dość krótko przystrzyżone koloru rudego. Miał brodę oraz wydatny brzuch. Mężczyzna prawdopodobnie często chodził w czapce typu baseballówka oraz mógł nosić okulary korekcyjne. Możliwe, że denat był obcokrajowcem. Nikt nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

Przyczyną jego śmierci było prawdopodobnie samobójstwo. Po kilku dniach od tragedii policjanci wyłowili z jeziora broń, z której padł śmiertelny strzał.

WP

Mężczyzna nie miał żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie kim był. Dlatego Komenda Miejska Policji w Olsztynie prosiła o pomoc. Informacje na jego temat dostarczyła mieszkanka Olsztyna. Dzięki niej ustalono dane osobowe mężczyzny.

Policja
Podziel się

Zidentyfikowano topielca z jeziora Długiego

Okazało się, że to 46-letni mieszkaniec Szczecina. Policjanci o tym fakcie poinformowali już najbliższą rodzinę 46-latka.

WP

Z zebranych informacji wynika również, że przed tragicznym zdarzeniem 46-latek mieszkał na terenie Olsztyna. Dlatego policjanci w dalszym ciągu zwracają się z apelem do mieszkańców Olsztyna o przekazywanie informacji dot. miejsca, w którym mógł on przebywać. Wszystkie informacje można przekazywać bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie lub do funkcjonariusza bezpośrednio nadzorującego sprawę pod nr tel. 603 396 125.

Zobacz także: Pierwszy dzień wakacji. Sprawdzamy jak Polacy wypoczywają nad Bałtykiem

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP