Tomaszów Lubelski: wbiegła wprost pod auto. Kierowca nie miał szans

Wbiega na jezdnię i wpada wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca nie ma szans, by zareagować. Ten wypadek, zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu, wygląda niezwykle dramatycznie. Na szczęście, jego ofiara jest tylko poobijana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
17-latka wbiegła na jezdnię, wprost pod auto
17-latka wbiegła na jezdnię, wprost pod auto (Policja)
WP

Wypadek wydarzył się zaledwie kilka metrów od przejścia dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim, na głównej ulicy przy sądzie rejonowym. 17-letnia dziewczyna, która pokłóciła się ze swoim znajomym, nagle wbiegła na jezdnię. Wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.

WP

Kierujący toyotą 31-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Ulhówek, nie miał żadnych szans na wyhamowanie auta. Nie mógł uniknąć potrącenia dziewczyny..

Nastolatka, mieszkanka gminy Józefów, była przytomna, gdy na miejscu wypadku pojawili się policjanci i pogotowie ratunkowe. Kontakt z dziewczyną był jednak utrudniony, czuć było od niej alkohol. Pobrano od niej krew do badań.

WP

17-latka miała bardzo dużo szczęścia. Mimo bardzo dramatycznie wyglądającego wypadku, wyszła z niego prawie bez szwanku. Jedynie mocno się potłukła.

Polub WP Wiadomości
WP
WP