Trwa ładowanie...
d3p2lnw

Tomasz Terlikowski odchodzi z Telewizji Republika. Ma go zastąpić Dorota Kania

Tomasz Terlikowski przestanie pełnić funkcje członka zarządu i redaktora naczelnego Telewizji Republika. Zastąpi go Dorota Kania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Terlikowski odchodzi z Telewizji Republika. Ma go zastąpić Dorota Kania
(PAP/EPA, Fot: Jacek Bednarczyk)
d3p2lnw

Informację o zmianach personalnych w Telewizji Republika podał jako pierwszy portal dorzeczy.pl. – Wszelkie ogłoszenia w tej sprawie będą w poniedziałek – powiedział dorzeczy.pl Tomasz Sakiewicz, członek zarządu Telewizji Republika ds. ładu korporacyjnego oraz redaktor naczelny "Gazety Polskiej". - Tomek Terlikowski jest dalej w zarządzie i jest dalej redaktorem naczelnym - dodał.

Terlikowski - jak przypomina dorzeczy.pl - jest członkiem zarządu Telewizja Republika S.A., zarządzającej stacją Telewizja Republika od 1 lipca 2013 roku. We wrześniu 2014 roku został redaktorem naczelnym stacji.

Serwis wirtualnemedia.pl przypomina, że na początku października ub.r., w szczytowym momencie dyskusji o projekcie ustawy zaostrzającej przepisy antyaborcyjne, którą ostro krytykował, Terlikowski wziął miesięczny urlop w stacji. - Mojej walki o obronę życia nie kończę. Będę ją nadal prowadził. Poza Telewizją Republika - zapowiedział. Miesiąc później razem z żoną uruchomili Malydziennik.pl z tekstami wyrażającymi światopogląd chrześcijański.

Dorota Kania jest od wielu lat publicystką „Gazety Polskiej”. Od końca października ub.r. prowadzi w Telewizji Republika program „Koniec systemu”.

- Odsyłam w tej sprawie do zarządu. Nie komentuję - powiedziała portalowi dorzeczy.pl Kania, proszona o komentarz w tej sprawie.

Źródło: dorzeczy.pl, wirtualnemedia.pl

d3p2lnw

Podziel się opinią

Share
d3p2lnw
d3p2lnw