Trwa ładowanie...
d134e3w

Tomasz Grodzki zwoła posiedzenie Senatu. "Chciałem przeciąć wszelkie spekulacje"

Tomasz Grodzki poinformował, że na poniedziałek, wtorek i środę planuje zwołać posiedzenie Senatu. "Chciałem powiedzieć i przeciąć wszelkie spekulacje, jakoby w gronie demokratycznej większości były jakieś spory czy dyskusje" - wyjaśnia marszałek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Grodzki zwoła posiedzenie Senatu. "Chciałem przeciąć wszelkie spekulacje"
Tomasz Grodzki zwoła posiedzenie Senatu. "Chciałem przeciąć wszelkie spekulacje" (Getty Images)
d134e3w

Grodzki planuje zwołać posiedzenie Senatu

- Odbyło się bardzo dobre, robocze spotkanie, narada wszystkich sił demokratycznej większości reprezentowanej w Senacie dotycząca kilku aspektów najbliższej sesji, ale nie ma co ukrywać, że przede wszystkim skupiona na zagadnieniu ustawy wyborczej - mówił w Senacie Tomasz Grodzki.

Jak sam przyznaje, chce zakończyć wszelkie dyskusje i spekulacje, według których w gronie demokratycznej większości toczyłyby się spory. Marszałek Sejmu podkreśla, że dyskusje faktycznie miały miejsce, jednak dzięki temu udało się osiągnąć "daleko idący konsensus". W związku z tym, że ciągle pojawiają się nowe wątki dotyczące konkretnych zapisów tej ustawy, komisja, która zbiera się dzisiaj po południu, zostanie najprawdopodobniej poproszona o kolejne dodatkowe uzupełnienia - chcemy, aby tempo prac senackich bardzo intensywne było zachowane, planuję zwołać posiedzenie na poniedziałek, wtorek i środę - dodał Grodzki.

d134e3w

Zobacz też: Minister Sasin na kwarantannie. Reakcja z PiS na złośliwy komentarz

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d134e3w

Podziel się opinią

Share
d134e3w
d134e3w
Więcej tematów