Trwa ładowanie...

Tomasz Grodzki zwoła posiedzenie Senatu. "Chciałem przeciąć wszelkie spekulacje"

Tomasz Grodzki poinformował, że na poniedziałek, wtorek i środę planuje zwołać posiedzenie Senatu. "Chciałem powiedzieć i przeciąć wszelkie spekulacje, jakoby w gronie demokratycznej większości były jakieś spory czy dyskusje" - wyjaśnia marszałek.

Share
Tomasz Grodzki zwoła posiedzenie Senatu. "Chciałem przeciąć wszelkie spekulacje"
Źródło: Getty Images
d4mq3hq

Grodzki planuje zwołać posiedzenie Senatu

- Odbyło się bardzo dobre, robocze spotkanie, narada wszystkich sił demokratycznej większości reprezentowanej w Senacie dotycząca kilku aspektów najbliższej sesji, ale nie ma co ukrywać, że przede wszystkim skupiona na zagadnieniu ustawy wyborczej - mówił w Senacie Tomasz Grodzki.

Jak sam przyznaje, chce zakończyć wszelkie dyskusje i spekulacje, według których w gronie demokratycznej większości toczyłyby się spory. Marszałek Sejmu podkreśla, że dyskusje faktycznie miały miejsce, jednak dzięki temu udało się osiągnąć "daleko idący konsensus". W związku z tym, że ciągle pojawiają się nowe wątki dotyczące konkretnych zapisów tej ustawy, komisja, która zbiera się dzisiaj po południu, zostanie najprawdopodobniej poproszona o kolejne dodatkowe uzupełnienia - chcemy, aby tempo prac senackich bardzo intensywne było zachowane, planuję zwołać posiedzenie na poniedziałek, wtorek i środę - dodał Grodzki.

Zobacz też: Minister Sasin na kwarantannie. Reakcja z PiS na złośliwy komentarz

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mq3hq

Podziel się opinią

Share
d4mq3hq
d4mq3hq
Więcej tematów