Trwa ładowanie...

Tom Hanks śpiewa "Sto lat" dla Polki, która ofiarowała mu malucha

Aktor postanowił złożyć życzenia urodzinowe Monice Jaskólskiej, która zorganizowała akcję "Maluch dla Toma Hanksa". Szczere życzenia dla Polki tłumaczy operator filmowy, zdobywca Oscarów, Janusz Kamiński.

Share
Tom Hanks śpiewa "Sto lat" dla Polki, która ofiarowała mu malucha
Źródło: Facebook.com
dvvhjn9

Pod koniec ubiegłego roku sieć obiegły zdjęcia Toma Hanksa, który pozuje przy Fiatach 126 p. w Budapeszcie. Aktor napisał na Twitterze, że marzy o takim samochodzie.
Monika Jaskólska z Bielsko-Białej, czyli miasta, gdzie produkowano pierwsze egzemplarze fiata, postanowiła zorganizować akcję "Maluch dla Toma Hanksa". Do społecznej inicjatywy przyłączyły się setki osób. Monice udało się zdobyć seledynowego fiata z 1974 roku i przekazać go aktorowi. W związku z akcją zorganizowano zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup łóżeczek dziecięcych dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Choć akcja miała miejsce już kilka miesięcy temu, aktor wciąż pamięta o prezencie, który otrzymał od polskich fanów. Tom Hanks postanowił nagrać urodzinowe życzenia dla Moniki. Serdeczne słowa aktora zostały przetłumaczone przez słynnego operatora filmowego - Janusza Kamińskiego.

dvvhjn9

Tom Hanks nie tylko życzył Monice "Wszystkiego najlepszego", ale także zaśpiewał "Sto lat". Sama jubilatka okazała się bardzo wzruszona życzeniami "Popłakałam się!" napisała na Facebooku.

dvvhjn9

Podziel się opinią

Share
dvvhjn9
dvvhjn9
Więcej tematów