Trwa ładowanie...

To zdjęcie robi furorę w sieci. Internauci są wzruszeni

Złamał przepisy, żeby pomóc starszej pani. Mieszkanka Nowej Soli uchwyciła ten moment na zdjęciu, które podbiło serca internautów.

Share
To zdjęcie robi furorę w sieci. Internauci są wzruszeni
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d2hkex4

W sobotę na Facebooku pojawiło się zdjęcie, które wywołało falę podziwu wśród internautów. Opublikowana na stronie "Spotted: Nowa Sól" fotografia przedstawia mężczyznę przeprowadzającego przez ulicę starszą panią.
Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że kierowca wstrzymał ruch w centrum miasta, aby przeprowadzić kobietę, która miała problem z przejściem przez jezdnię.

"Dzień dobry. Chciałabym się podzielić miłą sytuacją, jaka miała miejsce w centrum miasta. Wielki szacunek dla kierowcy jadącego przede mną-ujrzawszy starszą Panią, mającą problem z prześciem przez pasy,wysiadł i przeprowadził przez drogę. Zachowanie godne naśladowania. Oby więcej takich ludzi na drogach." Napisała internautka o pseudonimie "J", która wysłała zdjęcie na oficjalny fanpage "Spotted: Nowa Sól".

"Wiara w człowieka w takich chwilach wraca", "Brawo!", "Wielki szacunek!" piszą zachwyceni internauci. W jednym z komentarzy ujawnił się sam bohater zdjęcia- Jakub Przytomski. "Myślę, że każdy by tak postąpił nawet wstrzymując ruch na minutkę" napisał skromnie.

d2hkex4

Podziel się opinią

Share
d2hkex4
d2hkex4
Więcej tematów