Trwa ładowanie...
ycipk-4ivyue
ycipk-4ivyue

To oni zadali jej kilkadziesiąt ciosów nożem w parku?

Sąd aresztował podejrzanych o zabójstwo 28-letniej kobiety, której ciało znaleziono w poznańskim parku; grozi im kara dożywotniego więzienia - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4ivyue

- Sąd uznał nasz wniosek aresztowy. Podejrzanym grozi surowa kara i zachodzi obawa matactwa, bo nie przyznają się do winy - powiedziała Mazur-Prus.

Ciało kobiety znalazł w niedzielę przechodzień w parku na poznańskim Sołaczu. Obnażone zwłoki przykryto gałęziami, które później podpalono. Przy kobiecie nie było ani ubrań, ani dokumentów pozwalających na identyfikację.

Zarzuty zabójstwa usłyszała 21-letnia Magdalena S., wcześniej notowana za pobicia, oraz Ryszard N., pseudonim Rafi, który był zatrzymywany za włamania i rozboje.

ycipk-4ivyue

Jak dodała Mazur-Prus, zatrzymani nie przyznają się do winy. - Podejrzani wzajemnie się obciążają, umniejszając swój udział w zdarzeniu, a decydującą rolę przypisują osobie współpodejrzanej - wyjaśniła.

Podejrzani i ofiara znali się. W sobotę, w dniu zabójstwa, spotkali się w okolicach Parku Sołackiego. Według prokuratury w pewnym momencie Sylwia J. została zaatakowana brutalnie przez współtowarzyszy.

Na ciele ofiary było kilkadziesiąt ran zadanych nożem oraz innym tępym narzędziem. Sprawcy zdarli z kobiety odzież i zabrali wszystkie dokumenty. Motywy zabójstwa nie są znane.

NaSygnale.pl: Ostatni występ "Kermita" i spółki

ycipk-4ivyue

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4ivyue

ycipk-4ivyue
ycipk-4ivyue
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów