Trwa ładowanie...
dw1uwy6
To już zima? Sprawdź prognozę

To już zima? Sprawdź prognozę

W ciągu najbliższych dni temperatura będzie spadać. Do Polski dotarł front, który przyniósł w wielu miejscach opady śniegu lub śniegu z deszczem. Synoptycy przestrzegają przed trudnymi warunkami na drogach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dw1uwy6

Wtorek

We wtorek na zachodzie Polski zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, lokalnie słabe opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, miejscami słabe opady deszczu lub mżawki, a na wschodzie i w rejonach górskich słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temp. maks. od -3 st. na południu i -1 st. na północnym wschodzie do 7 st. na południowym zachodzie i zachodzie oraz do 8 st. na wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, na północy zachodni.

dw1uwy6

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, lokalnie słabe opady deszczu. W centrum, na wschodzie i na południu Polski miejscami popada deszcz lub deszcz ze śniegiem, a na krańcach wschodnich oraz w górach śnieg. Miejscami mgły zmniejszające widzialność do 200 m. Temp. min. od -4 st., -2 st. w kotlinach górskich i na wschodzie kraju do 2 st. na zachodzie i 4 st. na wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, na północy Polski z przewagą kierunków południowych.

Środa

W środę na północy, w centrum i na wschodzie Polski zachmurzenie duże. Na wschodzie miejscami opady deszczu ze śniegiem i śniegu, a na północy i w centrum opady deszczu i mżawki. Rano miejscami mgły zmniejszające widzialność do 200 m. Temp. maks. od 1 st. na południowym wschodzie do 6 st. na południowym zachodzie i zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, na północy i wschodzie Polski zachodni.

Koniec tygodnia z temperaturą wszędzie we wschodnich miastach poniżej zera.

dw1uwy6

Podziel się opinią

Share
dw1uwy6
dw1uwy6
Więcej tematów