Trwa ładowanie...
d1obu3q

Tiger dał pieniądze na dom dla osób z autyzmem. "Takie wpłaty zdarzają się rzadko"

60 tys. zł od Dariusza Michalczewskiego i jego żony na dom dla osób z autyzmem. Były mistrz bokserski przekazał pieniądze Małgorzacie Rybickiej. Szefowa Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym wykorzysta je do kontynuowania budowy placówki dla swojego syna i innych chorych, która powstaje przy ul. Malczewskiego w Gdańsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tiger dał pieniądze na dom dla osób z autyzmem. "Takie wpłaty zdarzają się rzadko"
(WP.PL)
d1obu3q

Popularny Tiger powiedział, że chce w ten sposób zainspirować ludzi do podobnych gestów. - To jest piękna sprawa i bardzo fajne uczucie, jak komuś można pomóc i to jeszcze w taki sposób. Zdaję sobie sprawę, że jestem tylko kropelką w morzu potrzeb, ale jestem też dobrym przykładem dla innych ludzi, którzy może nie wiedzą jak podzielić się swoim sukcesem i szczęściem - powiedział Dariusz Michalczewski.

- Zdarzają się takie wpłaty, ale rzadko. Kwota od państwa Michalczewskich jest faktycznie bardzo duża. Bardzo się cieszę, że wykazali się taką otwartością i hojnością - stwierdziła Małgorzata Rybicka.

Szefowa SPOA dodała, że na ukończenie gdańskiego domu dla chorych na autyzm potrzeba jeszcze ok. 2 mln zł. Jego budowa ma się zakończyć w 2017 roku. Obecnie budynek jest w stanie surowym i czeka na dokończenie dachu.

d1obu3q

Podziel się opinią

Share

d1obu3q

d1obu3q
Więcej tematów