Trwa ładowanie...

Termy Maltańskie tańsze dla posiadaczy kart PEKA

Połowa poznaniaków nigdy nie była w Termach Maltańskich. By to zmienić, władze aquaparku wprowadzają specjalne zniżki dla każdego, kto ma kartę PEKA.

Share
Termy Maltańskie tańsze dla posiadaczy kart PEKA
Źródło: Termy Maltańskie
duy6sl1

W lipcu padł rekord frekwencji w Termach Maltańskich. Z aquaparku i basenów sportowych przez cały miesiąc skorzystało ponad 110 tysięcy osób. Dla porównania to aż o 20 tysięcy osób więcej niż w lipcu 2013 r. Władze Term nie spoczywają jednak na laurach i planują kolejne atrakcje i promocje, które mają zachęcić do korzystania z obiektu jeszcze większą rzeszę klientów. Najnowszy pomysł to rabat dla posiadaczy kart PEKA.

- Od września we wszystkie dni tygodnia każdy, kto pokaże kartę PEKA, będzie mógł nabyć bilet jednogodzinny lub dwugodzinny z 15-procentową zniżką – zapowiada Jerzy Kręglewski, prezes Term Maltańskich. – Jesteśmy pewni, że wkrótce podobne zniżki dla posiadaczy kart PEKA wprowadzą także inni. My chcemy po prostu być pierwsi.

duy6sl1

Promocja ma zachęcić do przyjścia na Termy przede wszystkim mieszkańców Poznania, bo chociaż największy w Polsce aquapark działa już od trzech lat, połowa poznaniaków nigdy w nim nie była, a wiele osób nawet nie ma pojęcia o znajdujących się tu atrakcjach.

- Poznaniacy to 40 proc. naszych klientów, reszta to osoby przyjeżdżające do nas z innych miast Wielkopolski. Odwiedza nas też bardzo wielu mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego – mówi Kręglewski.

Zniżka dla posiadaczy kart PEKA to nie jedyna promocja szykowana na jesień. We wrześniu każdy, kto kupi bilet dwugodzinny, trzecią godzinę będzie mógł spędzić w obiekcie za darmo.

- Liczymy, że w 2014 r. uda nam się przekroczyć magiczną liczbę miliona odwiedzających – przyznaje Kręglewski.

We wrześniu w Termach Maltańskich pojawi się także nowa atrakcja w postaci największego w Poznaniu klubu fitness. Na 9 września zaplanowano także uruchomienie dodatkowego, niezależnego wejścia do SPA 1306, co ma stanowić spore udogodnienie dla klientów, którzy do tej pory musieli przechodzić przez szatnie korzystających z basenów.

duy6sl1

Podziel się opinią

Share
duy6sl1
duy6sl1
Więcej tematów