Trwa ładowanie...
dojuwk0

Tego po Patryku Jakim się nie spodziewaliśmy! Zaśpiewał utwór Krzysztofa Krawczyka

Wiceminister sprawiedliwości i przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji Patryk Jaki był gościem Radia ZET. Po długiej rozmowie na poważne tematy prowadzący zaproponowali politykowi wspólne odśpiewanie przeboju Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być". Reakcja Jakiego była natychmiastowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki w wykonaniu przeboju Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być".
Patryk Jaki w wykonaniu przeboju Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być". (Radio ZET, Fot: Roman Osica)
dojuwk0

Jak to zwykle bywa, rozmowa z politykiem rozpoczęła się serią trudnych i poważnych tematów. Patryk Jaki był pytany m.in. o prezydenckie weto do ustaw wchodzących w skład reformy sądownictwa oraz działania komisji weryfikacyjnej.

Przypomnijmy, że Jaki stał się w ostatnich tygodniach symbolem walki z tzw. dziką reprywatyzacją w stolicy. Każde kolejne posiedzenie komisji odsłania skandaliczne decyzje do jakich przez lata dochodziło w stołecznym ratuszu i wielu warszawskich sądach.

dojuwk0

Na koniec programu, przyszedł czas na rozluźnienie atmosfery. Z okazji obchodzonych 8 września 71. urodzin Krzysztofa Krawczyka prowadzący rozmowę Roman Osica zaproponował Patrykowi Jakiemu wspólne odśpiewanie jednego z hitów artysty. Chwilę później polityk objawił swój kolejny talent.

dojuwk0

Podziel się opinią

Share

dojuwk0

dojuwk0
Więcej tematów