Trwa ładowanie...

Tego po Patryku Jakim się nie spodziewaliśmy! Zaśpiewał utwór Krzysztofa Krawczyka

Wiceminister sprawiedliwości i przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji Patryk Jaki był gościem Radia ZET. Po długiej rozmowie na poważne tematy prowadzący zaproponowali politykowi wspólne odśpiewanie przeboju Krzysztofa Krawczyka "Chciałem być". Reakcja Jakiego była natychmiastowa.

Tego po Patryku Jakim się nie spodziewaliśmy! Zaśpiewał utwór Krzysztofa KrawczykaŹródło: Radio ZET, fot: Roman Osica
d215q8f
d215q8f

Jak to zwykle bywa, rozmowa z politykiem rozpoczęła się serią trudnych i poważnych tematów. Patryk Jaki był pytany m.in. o prezydenckie weto do ustaw wchodzących w skład reformy sądownictwa oraz działania komisji weryfikacyjnej.

Przypomnijmy, że Jaki stał się w ostatnich tygodniach symbolem walki z tzw. dziką reprywatyzacją w stolicy. Każde kolejne posiedzenie komisji odsłania skandaliczne decyzje do jakich przez lata dochodziło w stołecznym ratuszu i wielu warszawskich sądach.

Na koniec programu, przyszedł czas na rozluźnienie atmosfery. Z okazji obchodzonych 8 września 71. urodzin Krzysztofa Krawczyka prowadzący rozmowę Roman Osica zaproponował Patrykowi Jakiemu wspólne odśpiewanie jednego z hitów artysty. Chwilę później polityk objawił swój kolejny talent.

d215q8f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d215q8f
Więcej tematów