Tego jeszcze nie było. Borys Budka mówi ciepło o... Krystynie Pawłowicz. Zobacz wideo

Niespodziewana sytuacja w jednej ze stacji radiowych. Były minister sprawiedliwości Borys Budka zdecydował się wypowiedzieć ciepłe słowa pod adresem posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. Ale nie tylko. Bohaterem monologu polityka Platformy stał się również... prezydent Andrzej Duda. Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Budka
Borys Budka (Twitter)
WP

Do zdarzenia doszło do antenie Radia Zet. Budka był gościem Justyny Dżbik-Kluge i Romana Osicy. W pewnym momencie dał się namówić na kilka ciepłych słów pod adresem PiS-u. Rezultat?

- Pani Profesor, droga Krysiu... Zapewniam, lepiej być ciocią Krysią z uśmiechem na twarzy i tak się przedstawiać, bo to zawsze łączy, a nie dzieli... - zaczął Budka. Chwilę później zwrócił się do Andrzeja Dudy: - Panie prezydencie, Andrzeju... Masz wielką szansę, żeby stać się prezydentem wszystkich Polaków. Sprawdzian przed Tobą. Dotrzymaj słowa, a ja po prostu trzymam kciuki, żeby Ci się to udało. Słychać to doskonale na poniższym nagraniu.

WP

To jednak nie wszystko. Humor dopisał również prowadzącemu audycję, który na zakończenie wątku dodał: - Panie Joachimie Brudziński, da się pan lubić!

Kontrowersyjne wpisy

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS-u, aktywna zwłąszcza w mediach społecznościowych. Ostatnio np. przyczepiła się do fryzury posła Nowoczesnej Piotra Misiło, oberwało się też uczestniczkom IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet.

Zobacz również: Wszyscy ludzie prezydenta

WP
WP
WP