Trwa ładowanie...
d3o49z4

Krystyna Pawłowicz znowu napisała co myśli. Tym razem oberwało się... kobietom

Dla posłanki Prawa i Sprawiedliwości Krystyny Pawłowicz IX Ogólnopolski Kongres Kobiet stał się okazją do podzielenia się z Polakami tym, co siedzi w jej głowie na temat kobiet. Przedstawicielki płci żeńskiej walczące o swoje prawa nie mogły liczyć na wyrazy solidarności ze strony polityk. "W końcu niektóre kobiety są tego warte... " - napisała. Co miała na myśli? Nic pozytywnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych na Facebooku posłanek PiS
Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej aktywnych na Facebooku posłanek PiS (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d3o49z4

"Alert dla praw kobiet" - brzmi hasło IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet w Poznaniu. O wydarzeniu postanowiła napisać na swoim facebookowym profilu posłanka Pawłowicz. Nie są to jednak ciepłe słowa.

Najpierw polityk PiS zwróciła uwagę na małą frekwencję spotkania, później podkreśliła, czego jej zdaniem ono dotyczyło. Według posłanki kobiety buntują się wobec zasad, o których mówi religia chrześcijańska a także PiS. Nawiązała też do przyjmowania uchodźców.

"Przy pustej w połowie sali zebrane osoby - sądząc po tym haśle - debatowały albo o nasilającym się zagrożeniu i zniewoleniu Dekalogiem albo o tym, jak - na złość PIS-owi i swym facetom - przyjmować szariat w Polsce, a z nim przemiłych, delikatnych, dobrze wychowanych 'gości' pani Merkel" - napisała Pawłowicz.

d3o49z4

"W końcu niektóre kobiety są tego warte..." - oceniła.

To nie koniec. Do listy możliwych praw, o które mają walczyć uczestniczki Kongresu, dodała też "przywrócenie długiego wieku emerytalnego i dostępu do pracy w kopalni". - Kopalni złota, oczywiście, lub diamentów - dodała.

Zobacz też: Oto trzy największe problemy kobiet w Polsce

Stanowisko Pawłowicz ws. uchodźców

Niemała część wpisów Pawłowicz dotyczy kwestii przyjmowania uchodźców. Odnosząc się do tej sprawy, posłanka nie przebiera w słowach.

d3o49z4

Za każdym razem podkreśla, że jest przeciwna przyjmowaniu do Polski uchodźców i uderza jednocześnie w opozycję oraz kanclerz Niemiec Angelę Merkel, którzy nie podzielają jej zdania.

W jednym z poprzednich postów zarzuciła politykom Platformy Obywatelskiej, że działają "na złość Polakom", bo "ubogacają niewinnych ludzi". Przypomnijmy, że w sondażach obywatele sprzeciwiają się przyjmowaniu uchodźców.

"Ile ofiar potrzeba, byście przestali wreszcie kombinować?" - zapytała. Odniosła się tym samym do sierpniowych zamachów terrorystycznych w Hiszpanii. Pawłowicz zaatakowała też PO po ataku w Rimini.

Po wpisach Polityk PiS widać też, ze szczególnie nie lubi Merkel. Jak podkreśliła w jednym z nich, odsetek przyjmowanych w Niemczech imigrantów wzrasta wraz z liczbą "zbrodni, gwałtów, krwi, krzywdy kobiet, strachu i wściekłości bezbronnych ludzi".

Źródło: Facebook/WP

d3o49z4

Podziel się opinią

Share

d3o49z4

d3o49z4
Więcej tematów