Trwa ładowanie...
d1zru18

Tarnów: pomagał sąsiadce wymienić butlę gazową - teraz walczy o życie

W niedzielne popołudnie w domu samotnie mieszkającej 83-latki wybuchł pożar, gdy 51-letni sąsiad pomagał jej wymienić butlę gazową. Kobieta opuściła szpital po opatrzeniu rąk i twarzy, natomiast poważnie poparzonego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do krakowskiego szpitala.
Share
Tarnów: pomagał sąsiadce wymienić butlę gazową - teraz walczy o życie
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d1zru18

W niedzielę popołudniu dyżurny tarnowskiej policji otrzymał informację o pożarze w jednym z domów przy ul. Lipowej w Ryglicach. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że ogień pojawił się w usytuowanej w suterenach budynku kuchni. Do wybuchu pożaru doszło w trakcie wymiany butli gazowej.

- Według wstępnych ustaleń 83-latka mieszka samotnie i poprosiła o pomoc przy wymianie butli gazowej sąsiada. Wtedy doszło do powstania ognia przy zaworze. Dzięki szybkiej interwencji ogień nie rozprzestrzenił się poza kuchnię - informuje w rozmowie z WP.PL Olga Lesińska-Żabińska, rzeczniczka prasowa tarnowskiej policji. - Na miejscu trwają oględziny z udziałem biegłych, wciąż badamy przyczyny zdarzenia - dodaje policjantka.

Kobieta ma niegroźne poparzenia rąk i twarzy, po udzieleniu doraźnej pomocy opuściła szpital. 51-letni sąsiad w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany drogą powietrzną do szpitala specjalistycznego w Krakowie

d1zru18

Podziel się opinią

Share
d1zru18
d1zru18
Więcej tematów