Trwa ładowanie...
d13vgmi

Tak pisał o Kaczyńskim Palikot. Sześć lat później jego słowa są aktualne

"Nie gódźmy się na hodowanie złych emocji, z których zrodzą się demony, jakie pożrą efekty 20 lat demokracji" - pisał już przed sześcioma laty Janusz Palikot. Jego słowa przywołała jedna ze zwolenniczek Twojego Ruchu w nawiązaniu do wtorkowych słów Jarosława Kaczyńskiego.
Share
Tak pisał o Kaczyńskim Palikot. Sześć lat później jego słowa są aktualne
Źródło: Forum, Fot: Adam Chelstowski
d13vgmi

Słowa lidera ugrupowania z 2011 roku na Twitterze zacytowała zwolenniczka polskiej lewicy, Daria Kwiatkowska, związana z Ruchem Palikota, a także z SLD.

"PiS to partia antydemokratyczna i zorganizowana na wzór faszystowski. To partia Przeszłości i Smoleńska, dążąca do destabilizacji systemu politycznego w Polsce i nawołująca do nienawiści wobec mniejszości religijnych, seksualnych i etnicznych. Nie gódźmy się na hodowanie złych emocji, z których zrodzą się demony, jakie pożrą efekty 20 lat demokracji" - pisał 6 lat temu Janusz Palikot na ulotce wyborczej.

"Janusz Palikot jak zawsze trafnie o Kaczyńskim" - pisze Kwiatkowska.

Po słowach prezesa PiS

Cała Polska komentuje słowa Jarosław Kaczyńskiego z burzliwej debaty w Sejmie. Były premier wszedł na mównice sejmową po słowach posła Borysa Budki, który w dyskusji o Sądzie Najwyższym przywołał jego brata, Lecha Kaczyńskiego.

- Przepraszam bardzo panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - krzyczał do opozycji prezes Prawa i Sprawiedliwości.

d13vgmi

Podziel się opinią

Share
d13vgmi
d13vgmi
Więcej tematów