Trwa ładowanie...
d47cq9r

Tak nas oszukują na stacjach benzynowych. Nabrać dał się nawet Filip Chajzer

Znany dziennikarz postanowił pomóc kierowcy, któremu rzekomo zabrakło paliwa na powrót do domu. Okazało się jednak, że 20 litrów, które miało wystarczyć, to za mało i mężczyzna zaczepiał kolejnych tankujących.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak nas oszukują na stacjach benzynowych. Nabrać dał się nawet Filip Chajzer
(Wikimedia/Facebook)
d47cq9r

Uliczni naciągacze przez lata byli plagą polskich miast. Najczęściej prosili o pieniądze, a żeby ich działanie było skuteczniejsze udawali ciężko chorych lub zabierali ze sobą dzieci. Teraz to już coraz rzadziej spotykany obrazek, co nie oznacza, że żebractwo całkiem zniknęło.

Ostatnio przekonał się o tym popularny dziennikarz Filip Chajzer. Na swoim profilu na Facebooku podzielił się historią, która spotkała go na stacji benzynowej pod Warszawą.
- Zalewam paska ropą, podchodzi Pan z kanistrem i prosi o parę litrów bo podobno nie ma jak dojechać do domu. Tłumaczy, że nie ma kasy a droga daleka. Mówi, że dobrzy ludzie dolewają mu po dwa litry. Chwyta mnie za serce bo pewnie rodzina czeka, pytam - ile potrzeba żeby dojechać? - No ze 20... Leje więc 20. Pan szczęśliwy, mówi, że teraz dojedzie, ja też się cieszę bo pomogłem. Płacę, wychodzę i co widzę? Pan dalej stoi z kanistrem i wypatruje kolejnego "anioła stróża" - opisuje sytuację Chajzer.

Internauci szybko zwrócili uwagę, że człowiekowi, który zaczepił Filipa Chajzera, bardzo często właśnie na tej stacji "kończy się paliwo". W internecie pojawiły się również opinie, że ta metoda stosowana jest też w innych rejonach kraju.

Spotkaliście się z "naciągaczami" działającymi w nietypowy sposób? Napiszcie o tym w komentarzach.

oprac. Patryk Skrzat

d47cq9r

Podziel się opinią

Share
d47cq9r
d47cq9r
Więcej tematów