Trwa ładowanie...

Tajemniczy wpis wicepremiera. Gowin pisze o "pięknie Polski"

"Piszę w pilnej sprawie do ważnej minister" - rozpoczyna Jarosław Gowin. Nie ujawnia, kim jest adresatka, jednak wpis opatruje niecodzienną fotografią. Minister nauki i szkolnictwa wyższego na swoim Twitterowym koncie udostępnił zdjęcie... naleśników.

Share
Tajemniczy wpis wicepremiera. Gowin pisze o "pięknie Polski"
Źródło: East News
dc05w1o

"Na tym polega piękno Polski" - stwierdza wicepremier, opisując sytuację pani minister. Jarosław Gowin porównuje to do prawdziwej "rodziny, macierzyństwa oraz ojcostwa".

Niestety wicepremier nie ujawnia, z jakim ministrem rządu Mateusza Morawieckiego konwersuje, ani także o jaką sprawę chodzi. Uznaje tylko, że post jest "jak najbardziej serio, choć wielu go nie zrozumie".

dc05w1o

Internetowa popularność

To już drugi w tym tygodniu niecodzienny tweet dotyczący Jarosława Gowina. Podczas rozmowy w TVN24 jeden z administratorów Porozumienia (partii, której liderem jest wicepremier) popełnił błąd językowy. "Namawiałbym kolegów #ZjednoczonaPrawica na program pornograficzny, np. tysiąc złotych na trzecie dziecko" - mogli przeczytać użytkownicy portalu w środowy poranek.

Twitter
Źródło: Twitter, Fot: Twitter.com

Wpis został szybko usunięty, jednak czujnym internautom udało się go zapisać i rozpowszechnić. Po paru minutach pojawił się kolejny tweet Porozumienia. Błąd zrzucono na technikę. "Oczywiście program prodemograficzny. Zmianę wprowadziła autopoprawka w telefonie" - czytamy we wpisie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc05w1o

Źródło: Twitter

Zobacz także: Rozszerzenie 500+. Szef SLD składa deklarację

dc05w1o

Podziel się opinią

Share
dc05w1o
dc05w1o
Więcej tematów