Trwa ładowanie...
d3xcx6c

Tajemnicze zwłoki za garażami w Rybniku. Podejrzenie zabójstwa kobiety, prokurator zlecił sekcję

Nad ranem policjanci z Rybnika znaleźli zwłoki. Funkcjonariusze szukają świadków i przepytują okolicznych mieszkańców. - To ciało kobiety. Nic więcej nie powiem - zdradza WP rzecznik policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Garaże przy ulicy Łokietka w Rybniku
Garaże przy ulicy Łokietka w Rybniku (google maps)
d3xcx6c

Sprawę odnalezienia tajemniczych zwłok w Rybniku opisał "Dziennik Zachodni". Według nieoficjalnych informacji, za garażami przy ulicy Łokietka doszło do zabójstwa nastoletniej dziewczyny. Ale jak powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik policji w Rybniku, było to ciało kobiety. Dodała, że "śledczy prowadzą czynności sprawdzające".

"Jestem w szoku, nie mam żadnych wiadomości"

- Na chwilę obecną mogę jedynie potwierdzić fakt znalezienia zwłok - przekazała WP st.sierż. Anna Karkoszka, rzecznik komendy policji w Rybniku. Wyjaśniła, że na miejscu działają śledczy. - Na miejsce wezwano prokuratora. Trwa dochodzenie, zlecono sekcje zwłok - dodała.

google maps
Podziel się

Jak ustalił "Dziennik Zachodni", policjanci przepytują mieszkańców pobliskich ulic. Odwiedzają osoby przy ulicy Powstańców, Sybiraków oraz Żorskiej. Pytają mieszkańców o zdarzenia z nocy, szukają świadków.

O sprawę spytano również dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. Jedna z poszlak mówiła, że to właśnie tam odkryto zwłoki. "Jestem w szoku, nie mam żadnych wiadomości w tym temacie i mam nadzieję, że te informacje się nie potwierdzą" - wyjaśniła Grażyna Kohut. Ale policja już zdementowała informacje o tym, jakoby tam właśnie znaleziono ciało.

d3xcx6c

Podziel się opinią

Share

d3xcx6c

d3xcx6c
Więcej tematów