WP

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa z Łodzi. Nie ma ich od Nowego Roku

Niebawem miną trzy miesiące od zaginięcia 28-letniej Ewy Kaftan z Łodzi. Poszukuje jej policja i rodzice, którzy zajęli się jej sześcioletnią córką Julią. Kobieta ostatni raz widziana była imprezie sylwestrowej, podczas której zginął 40-letni mężczyzna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwana przez rodzinę Ewa Kaftan
Poszukiwana przez rodzinę Ewa Kaftan (Facebook.com, Fot: archiwum prywatne)
WP

Ewa Kaftan zaginęła 1 stycznia tego roku. Tego dnia miała odebrać swoją córkę od rodziców. Sześcioletnia Julia spędzała sylwestra u babci - podaje dzienniklodzki.pl.

- Ewa miała bawić się z mężem, ale pokłócili się i poszła na imprezę z koleżanką - opowiada jej mama Anna. - Dzwoniła do mnie pół godziny po północy, zapewniała, że niedługo będzie. Kiedy się nie pojawiła, próbowałam do niej dzwonić, ale nie odbierała - dodaje.

Źródło: Facebook.com
WP

28-latka zadzwoniła do mamy w Nowy Rok, między godz. 15.00 a 16.00. Powiedziała, że jest u koleżanki i przyjdzie po córkę wieczorem. Odtąd nikt nie miał z nią kontaktu. Zniknął także mąż Ewy, Mariusz.

Pani Anna poszła do mieszkania córki. Tam dowiedziała się od sąsiada, że w mieszkaniu byli policjanci. Weszli przez okno. Ojciec Ewy 3 stycznia zgłosił na policji zaginięcie córki.

Awantura na domówce

Od znajomych 28-latki rodzice dowiedzieli się, że córka była na imprezie sylwestrowej przy ul. Niemcewicza. W trakcie zabawy około godz. 5.00 rano doszło do awantury i na klatce schodowej został śmiertelnie dźgnięty nożem 40-letni mężczyzna.

WP

Ewa miała też pokłócić się ze znajomymi i wyjść z imprezy. Jednak po pewnym czasie wróciła tam z dwoma mężczyznami.

Policja i prokuratura nie chcą udzielać informacji na temat zaginionej kobiety. Rzecznik łódzkiej policji młodszy inspektor Joanna Kącka potwierdza, że Ewa Kaftan jest poszukiwana.

Czytaj także: Brutalne zabójstwo w Siedlcach

Rysopis zaginionej łodzianki

WP

Ewa Kaftan ma około 170 cm wzrostu, waży od 65 do 70 kilogramów, ma rude włosy do ramion, owalną twarz, lekko skrzywioną przegrodę nosową oraz tatuaż w kształcie kwiatu na prawej stopie.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. Można się zgłaszać na VII Komisariat Policji w Łodzi lub dzwonić, tel. (42) 665 27 91, (42) 665 24 56.

Czytaj także: Ukradł paletę ze złotą biżuterią. Poznajesz go?

Źródło: dzienniklodzki.pl

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP