Trwa ładowanie...
dr9abv8

Tajemnicza śmierć policjanta pod Warszawą

W miejscowości Tłuszcz pod Warszawą znaleziono ciało policjanta - podaje radio RMF FM. Być może funkcjonariusz popełnił samobójstwo - takiej wersji nie wyklucza policja. Informację tę potwierdza w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński: - W jednej z podwarszawskich miejscowości znaleziono ciało policjanta; ok. 30-letni funkcjonariusz prawdopodobnie popełnił samobójstwo, strzelając z broni służbowej - poinformował.

Share
dr9abv8

- Policja wspólnie z prokuraturą wyjaśnia wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - powiedział Maciej Karczyński. Dodał, że rodzina policjanta została objęta opieką psychologa.

Jak podało RMF FM, ciało policjanta, który pracował w komendzie powiatowej w Wołominie, znaleźli jego koledzy z pracy w miejscowości Tłuszcz.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariusz zastrzelił się z broni w trakcie służby. Nie wiadomo, dlaczego dzielnicowy targnął się na swoje życie. Policjant, w służbie od sześciu lat, był wielokrotnie nagradzany.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

dr9abv8

Podziel się opinią

Share
dr9abv8
dr9abv8
Więcej tematów