Kaczyński o Jacku Kurskim. "To była rzecz niedobra"
- W tej chwili, w czasie wojennym, wydaje nam się, że kobieta nie miałaby wielkich szans - stwierdził Jarosław Kaczyński pytany o kandydatkę na prezydenta z Prawa i Sprawiedliwości. Odniósł się również do ewentualnej kandydatury Morawieckiego, mówiąc, że jego zwycięstwo w drugiej turze "byłoby wynikiem jakiegoś cudu". Kaczyński zachwalał też rolę, jaką Jacek Kurski pełnił w TVP.