Trwa ładowanie...
d31i5c1

Szymon Hołownia będzie kandydował na prezydenta? Nowe doniesienia

W ciągu 2-3 najbliższych tygodni Szymon Hołownia ma ogłosić start kampanii prezydenckiej. Nieoficjalnie ustalono, że dziennikarz ma już napisany program. Publicysta błyskawicznie skomentował te doniesienia na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia zakończył pracę przy "Mam Talent"
Szymon Hołownia zakończył pracę przy "Mam Talent" (East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
d31i5c1

- To już pewne, oficjalna decyzja zostanie ogłoszona niedługo, najprawdopodobniej w ciągu dwóch, trzech tygodni - powiedział w rozmowie z portalem gazeta.pl współpracownik Szymona Hołowni. Dziennikarz ma przygotowywać się do startu od 4 miesięcy.

Wyniki sondaży, które zlecił, wpłynęły na jego decyzję. Trudności pojawiły się gdzie indziej - Hołownia miał mieć problem z przekonaniem żony do swojego startu.

W piątek po południu Hołownia po raz kolejny skomentował medialne doniesienia. "Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości" - napisał na Facebooku.

d31i5c1

I dodał, zwracając się do fanów, że gdy podejmie decyzję: "jakakolwiek by nie była - dowiecie się o niej najpierw Wy, moi Czytelnicy i Odbiorcy, dowiecie się jako pierwsi i ode mnie, bezpośrednio".

Dziennikarz ostatnio ogłosił, że po 12 latach odchodzi z "Mam Talent" TVN. "Dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - skomentował tę decyzję w sieci.

Pierwsze informacje nt. jego eentualnego startu w wyborach prezydenckich podało we wrześniu Centrum Analityczne "Polityka Insight" oraz tygodnik "Wprost". - Na razie nie komentuję tych informacji i pogłosek. Mam dużo rzeczy do zrobienia, promuję m.in. moją książkę. Na razie jestem utopiony w bieżącej działalności - powiedział Hołownia w rozmowie z reporterką WP Anną Kozińską na spotkaniu w Radomiu 14 listopada.

Marian Banaś zrezygnuje? Sławomir Neumann tłumaczy zaostrzenie kursu PiS

Źródło: gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31i5c1

Podziel się opinią

Share

d31i5c1

d31i5c1
Więcej tematów