Trwa ładowanie...
d1s819n

Szykujcie się! Dziś rekordowo ciepły dzień

Od 19 do 23 stopni pokażą termometry w poniedziałek. Właśnie teraz przyjdzie do nas prawdziwe babie lato. Nie zostaje nic, tylko wyciągnąć koszulki z krótkim rękawem i cieszyć się słońcem. To efekt huraganu Ofelia zbliżającego się do Europy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poniedziałek zapowiada się świetnie
Poniedziałek zapowiada się świetnie (Fotolia)
d1s819n

Od południa przez centrum po północ, odczujemy nagły wzrost temperatury. Weekend był delikatną przygrywką, gdzieniegdzie padało, ale dzisiaj opadów już nie będzie. Przekonają się o tym mieszkańcy Jeleniej Góry i Wrocławia – mogą się szykować na 23 stopnie Celsjusza. 22 kreski pojawią się na termometrach w Krakowie, Przemyślu, Rzeszowie i w Katowicach.

Mniej, ale wciąż dużo, bo 21 stopni ma być w Warszawie, Lublinie i Poznaniu, ale na pogodę nie da się narzekać też w Toruniu czy w Bydgoszczy. Na Pomorzu również zaświeci słońce, choć może nie aż tak mocno – w Gdańsku, w porównaniu z resztą kraju, okaże się najchłodniej. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poniedziałek uznaje za bezpieczny dla wszystkich województw. Ładnie będzie przynajmniej do środy.

Zobacz także: Przyniesie nam ocieplenie. Prawdopodobny przebieg huraganu Ophelia

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów