Trwa ładowanie...
d4lj272

Szkocja: Pacjent ranił pielęgniarkę nożem. Został zatrzymany

Policja w Szkocji zatrzymała mężczyznę, który poważnie ranił nożem pielęgniarkę ze szpitala Alisa na przedmieściach Ayr. Okazało się, że zatrzymany jest tam pacjentem.
Share
Szkocja: Pacjent ranił pielęgniarkę nożem. Został zatrzymany
Szkocja: Pacjent ranił pielęgniarkę nożem. Został zatrzymanyŹródło: iStock.com
d4lj272

Do zdarzenia doszło na parkingu przed szkockim szpitalem. Pacjent wyszedł na zewnątrz budynku z pielęgniarką. Nagle zaatakował ją nożem, powodując głęboką ranę brzucha. Uciekł do budynku i schował się w którymś z pomieszczeń.

Policja została natychmiastowo wezwana. Raniona pielęgniarka została przewieziono do innego szpitala w Ayr. Pracownicy placówki, gdzie schował się napastnik, pozamykali się w dostępnych salach. Sam szpital był zamknięty przez trzy godziny. Na miejsce przyleciał też policyjny helikopter, który sprawdzał, czy pacjent uciekł ze szpitala.

W tym czasie szkoccy policjanci znaleźli poszukiwanego pacjenta i go aresztowali. W międzyczasie przyszła informacja, że zaatakowana pielęgniarka jest w stanie stabilnym, choć rany opisano jako poważne. Jej rodzina także została powiadomiona.

Parking szpitala Alisa w Ayr jest jeszcze zamknięty, ponieważ policja wciąż prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Sam szpital jest otwarty.

d4lj272

Podziel się opinią

Share
d4lj272
d4lj272
Więcej tematów