Trwa ładowanie...
d380jqv
d380jqv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
irak

Szczygło: wybuchy nie mają związki z misją w Iraku

Wybuchy przed ambasadą w Bagdadzie nie mają
żadnego związku ze stacjonowaniem wojsk polskich w Iraku -
powiedział w Węgorzewie minister obrony narodowej Aleksander Szczygło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d380jqv

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/atak-na-polski-konwoj-w-iraku-6038708853687425g )
Atak na polski konwój w Iraku

W sierpniu zwróciłem się z apelem do opozycji o nietraktowanie spraw związanych z misjami wojsk polskich jako elementu kampanii wyborczej. I mogę ponowić apel, bo ostatnie wypowiedzi niektórych przedstawicieli opozycji - niemądre, niebezpieczne lekkomyślne - były wypowiedziami, które narażają polskich żołnierzy ma misjach w Iraku i Afganistanie. (...) Zbytnia lekkomyślność związana z wypowiedziami dotyczącymi tej sprawy jest rzeczą niebezpieczną dla naszych żołnierzy - powiedział Szczygło dziennikarzom.

d380jqv

Do czterech niewielkich eksplozji doszło w poniedziałek w pobliżu polskiej ambasady w Bagdadzie. Początkowo iracka policja informowała, że wskutek wybuchu zginął jeden przechodzień, a pięciu ludzi zostało rannych. Nieco później podano, że śmierć poniosło dwóch Irakijczyków.

Minister w Węgorzewie wizytuje 1. Mazurską Brygadę Artylerii.

d380jqv

Podziel się opinią

Share

d380jqv

d380jqv
Więcej tematów