Trwa ładowanie...
d16x38m

Szczęśliwy finał historii o chłopcu z zespołem Downa, który chciał zostać modelem

Meagan Nash, mama Ashera, złożyła portfolio syna do agencji modelingowej. Po wielu dniach milczenia, sama skontaktowała się z działem rekrutacji. Agencja odmówiła przyjęcia Ashera. Odpowiedzieli, że nie szukają dzieci „ze specjalnymi potrzebami”. Ta historia ma jednak szczęśliwy finał - uroczy Asher wystąpi jednak w kampanii reklamowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczęśliwy finał historii o chłopcu z zespołem Downa, który chciał zostać modelem
(FoxNews)
d16x38m

Asher ma zespół Downa, dlatego - zdaniem firmy modelingowej - nie nadawał się do pracy w branży reklamowej. Oburzona matka postanowiła podzielić się zdjęciami chłopca z internautami. Na Facebooku umieściła też poruszający apel, w którym nawoływała do równouprawnienia osób niepełnosprawnych. Post kobiety szybko stał się bardzo popularny, a z całego świata zaczęły płynąć słowa wsparcia.

Po udanej akcji społecznej w mediach społecznościowych, mama Ashera dostała wiadomość od prezesa agencji Oshkosh B'Gosh. Mężczyzna zaprosił chłopca do udziału w sesji zdjęciowej. Poproszono go również o wzięcie udziału w castingu do nowej kampanii reklamowej.

Meagan Nash mówi, że wciąż czuje się zaskoczona odezwą agencji. Zaznacza, że nie jest dla niej ważne to, by jej syn został sławnym modelem. Najważniejsze jest to, by w ludziach wzbudzić szacunek do osób niepełnosprawnych. Kobieta chciałaby, by każdy z nich był traktowany normalnie.

d16x38m

Podziel się opinią

Share

d16x38m

d16x38m
Więcej tematów