Trwa ładowanie...
d3rr20s

Szczecin: Wypadek motorówki. Nie żyje 9-letnia dziewczynka

Do tragicznego wypadku motorówki doszło na Orlim Przesmyku w Szczecinie. Motorówka, na której pokładzie była m.in. 9-letnia dziewczynka, przewróciła się. Mimo ponad godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować.
Share
Szczecin: Nie żyje 9-letnia dziewczynka, która wpadła do wody
Szczecin: Nie żyje 9-letnia dziewczynka, która wpadła do wody Źródło: PAP
d3rr20s

O wypadku informuje RMF24. Motorówka, którą płynęło dziecko, z nieznanych przyczyn przewróciła się. Do tragedii doszło w rejonie przesmyku, którym z Przekopu Mieleńskiego wypływa się na Jezioro Dąbie.

Dorośli pasażerowie, który płynęli z 9-latką, również znaleźli się w wodzie, z tym że dziecko zostało uwięzione pod wodą w kabinie Łodzi.

W związku z tym, że Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe początkowo otrzymało informację z błędną lokalizacją miejsca wypadku, ich czas przybycia na miejsce znacznie się wydłużył.

d3rr20s

Zobacz też: "Uśmiechy Kaczyńskiego". Piotr Zgorzelski o relacjach PiS i PSL

Szczecin: Dziewczynka nie oddychała

Gdy wydobyli 9-latkę z wody, dziewczynka nie oddychała, a jej serce nie biło. Została podjęta reanimacja. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, by przetransportować dziecko do szpitala, ale czynności życiowe nie wróciły.

d3rr20s

Na łódce znajdowało się osiem osób - cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Pogotowie przewiozło do szpitala cztery osoby. 6-letnia dziewczynka doznała urazów kończyny górnej, barku, Jej matka ma uraz głowy i barku. Kolejna kobieta nie miała obrażeń, ale do szpitala pojechała z 6-letnim chłopcem, który miał otarcia.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: RMF24

d3rr20s

Podziel się opinią

Share
d3rr20s
d3rr20s
Więcej tematów