Trwa ładowanie...
d1b6gls

Szczecin. Przejechali się na tramwaju. Mogło skończyć się tragedią

W Szczecinie dwóch młodych mężczyzn postanowiło urządzić sobie niebezpieczną przejażdżkę komunikacją miejską. Jeden z nich wspiął się na dach pojazdu, a drugi uczepił się tylnej szyby.
Share
Szczecin. Przejechali się tramwajem, a raczej na tramwaju
Szczecin. Przejechali się tramwajem, a raczej na tramwajuŹródło: Facebook
d1b6gls

Nagranie dokumentujące niebezpieczne zachowanie dwóch mężczyzn ze Szczecina zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak jeden z mężczyzn wspina się na dach tramwaju, po czym pomaga koledze w uczepieniu się jego tylnej szyby. Nieodpowiedzialnych pasażerów poszukuje policja.

Szczecin. Mogło dojść do tragedii

Niebezpieczną przejażdżkę szczecinian skomentował autor bloga "Uwaga tramwaj" poświęconego komunikacji miejskiej i infrastrukturze komunikacyjnej. "Bardzo rzadko się unoszę. Ale widząc to, ciśnie mi się na siłę cały słownik 'łaciny'" - napisał bloger. "Nikomu nie życzę źle, naprawdę. Ale co, gdyby spadł z wagonu? Pod inny jadący tramwaj? Sieci dotknął?" - dodał.

d1b6gls

W podobnym tonie wypowiedziała się w rozmowie z RMF FM Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. "Porażenie prądem, który zasila tramwaj, spowodowałoby śmierć na miejscu, a w najlepszym przypadku kalectwo do końca życia. Dodatkowym zagrożeniem mógł być upadek na jezdnię i torowisko oraz potencjalne potrącenie, a co za tym idzie niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego" - powiedziała.

Mężczyzn poszukuje policja.

O. Paweł Gużyński o możliwych konsekwencjach dla Tadeusza Rydzyka

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1b6gls

Podziel się opinią

Share
d1b6gls
d1b6gls
Więcej tematów