Trwa ładowanie...
d43w7oo

"Szampańskiej zabawy". Prezydent Duda i Beata Szydło złożyli życzenia noworoczne

Prezydent Andrzej Duda i była premier Beata Szydło złożyli Polakom pierwsze życzenia noworoczne. "Jak najmniej rozczarowań i niepowodzeń, a jak najwięcej sukcesów i miłych zaskoczeń".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama podczas sylwestra 2016 r.
Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama podczas sylwestra 2016 r. (twitter.com)
d43w7oo

"W nowym roku życzę wszystkim jak najmniej rozczarowań i niepowodzeń, a jak najwięcej sukcesów i miłych zaskoczeń. Miłości i zdrowia, bezpiecznej codzienności i spokojnej przyszłości. Niech dla każdego ten rok będzie taki, jak sobie wymarzy. Niech się darzy. Do siego roku!" - napisała na Twitterze była premier Beata Szydło.

Andrzej Duda życzył z kolei "szampańskiej zabawy sylwestrowej". "Już tylko kilka godzin do 2018 roku. Życzę wszystkim Użytkownikom Twittera by był to rok pełen sukcesów i dobrych dni. Życzę byście mogli go z satysfakcją podsumować na progu kolejnego, 2019 roku" - czytamy.

Szef ministerstwa obrony narodowej Antoni Macierewicz napisał z kolei: "Witając 2018 rok pamiętajmy o tych żołnierzach i pracownikach wojska, którzy w tym czasie muszą czuwać i służyć ojczyźnie."

d43w7oo

Z życzeniami pospieszył już również inni politycy, m.in. Paweł Rabiej z Nowoczesnej, szef Rady Europejskiej Donald Tusk, czy europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Zobacz także: Internauci szykują się na Sylwestra z Andrzejem Dudą. Prezydent wybrał jednak narty

d43w7oo

Podziel się opinią

Share
d43w7oo
d43w7oo
Więcej tematów