Trwa ładowanie...
syria
10-09-2013 04:55

Syryjski reżim atakuje wędkarzy z Bydgoszczy

Hakerzy związani zapewne z rządem Baszara al-Asada zamienili stronę Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy w witrynę poparcia dla syryjskich władz. I zamieścili apel do polskiego rządu: "Przestańcie wysyłać broń terrorystom" - informuje "Gazeta Wyborcza".

Share
Syryjski reżim atakuje wędkarzy z BydgoszczyŹródło: Thinkstockphotos
d3nzlw4

Wiadomo, że reżim Asada ma całą elektroniczną armię, która atakuje różne instytucje na całym świecie. Dlaczego jednak wybrali Bydgoszcz i tamtejszych wędkarzy, pewnie nigdy się nie dowiemy.

- Jak mielibyśmy słać broń terrorystom, zastanawia się prezes PZW Leszek Orzechowski. Podbierakami? I co? - Chyba spinningi.

Hakerzy, określający się jako elektroniczna armia syryjska i popierający reżim w Damaszku, zaatakowali w lutym tego roku profile telewizji Sky News Arabia na Twitterze i Facebooku.

Hakerzy przejęli kontrolę nad dwoma kontami telewizji na Twitterze, @skynewsarabia i @skynewsarabia_c, a kilka godzin później nad profilem na Facebooku. Elektroniczna armia syryjska wyjaśniła, że zaatakowała strony Sky News Arabia, ponieważ zagraniczne media nie zachowują bezstronności w relacjonowaniu konfliktu w Syrii.

d3nzlw4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nzlw4
Więcej tematów