Trwa ładowanie...
d1xt55d
syria

Syryjski reżim atakuje wędkarzy z Bydgoszczy

Hakerzy związani zapewne z rządem Baszara al-Asada zamienili stronę Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy w witrynę poparcia dla syryjskich władz. I zamieścili apel do polskiego rządu: "Przestańcie wysyłać broń terrorystom" - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syryjski reżim atakuje wędkarzy z Bydgoszczy
(Thinkstockphotos)
d1xt55d

Wiadomo, że reżim Asada ma całą elektroniczną armię, która atakuje różne instytucje na całym świecie. Dlaczego jednak wybrali Bydgoszcz i tamtejszych wędkarzy, pewnie nigdy się nie dowiemy.

- Jak mielibyśmy słać broń terrorystom, zastanawia się prezes PZW Leszek Orzechowski. Podbierakami? I co? - Chyba spinningi.

Hakerzy, określający się jako elektroniczna armia syryjska i popierający reżim w Damaszku, zaatakowali w lutym tego roku profile telewizji Sky News Arabia na Twitterze i Facebooku.

Hakerzy przejęli kontrolę nad dwoma kontami telewizji na Twitterze, @skynewsarabia i @skynewsarabia_c, a kilka godzin później nad profilem na Facebooku. Elektroniczna armia syryjska wyjaśniła, że zaatakowała strony Sky News Arabia, ponieważ zagraniczne media nie zachowują bezstronności w relacjonowaniu konfliktu w Syrii.

d1xt55d

Podziel się opinią

Share

d1xt55d

d1xt55d
Więcej tematów