Trwa ładowanie...

Syn terapeutki z Gdańska z zarzutem molestowania jej 8-letniego pacjenta

Syn terapeutki z Gdańska miał molestować [ autystyczne ]( https://portal.abczdrowie.pl/autyzm ) dziecko - podaje Radio Gdańsk. 24-latek został zatrzymany, a 8-latek trafił pod opiekę psychologa. Dziecko poddawane było prywatnej terapii.

Share
Syn terapeutki z Gdańska z zarzutem molestowania jej 8-letniego pacjenta
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d3kmc8x

O sprawie powiadomiono policję. 24-latek usłyszał zarzut z artykułu 200 kodeksu karnego, czyli dopuszczenia się wobec nieletniego innej czynności seksualnej. Grozi mu 12 lat więzienia. Został aresztowany. Prokuratura wszczęła śledztwo.

Sprawa nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie czujność innego psychologa. Ojciec dziecka zauważył, że po zajęciach u terapeutki w gdańskim Nowym Porcie, 8-latek zaczął się dziwnie zachowywać. Często płakał i zamknął się w sobie. O pomoc poprosił poradnię psychologiczno- pedagogiczną. Podczas rozmowy z psychologiem ustalono, że w mieszkaniu terapeutki mogło dojść do molestowania dziecka przez młodego mężczyznę.

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Radia Gdańsk, sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone, że molestowanych dzieci może być więcej. Po ujawnieniu afery, terapeutka zamknęła gabinet.

d3kmc8x

Podziel się opinią

Share
d3kmc8x
d3kmc8x
Więcej tematów