Trwa ładowanie...
drqt0gx
drqt0gx
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Syn Miloszevicia: mojego ojca zamordowano

Syn Slobodana Miloszevicia - Marko - oświadczył, że jego ojca zamordowano w ośrodku zatrzymań ONZ-owskiego trybunału w Hadze. Został zabity, nie umarł (z przyczyn naturalnych). Został
zabity. To morderstwo - powiedział Marko Miloszević w Associated
Press Television News po przylocie z Moskwy do Amsterdamu po
zwłoki ojca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
drqt0gx

Ciało Slobodana Miloszevicia znajduje się w haskim Państwowym Instytucie Medycyny Sądowej. Przed ONZ-owskim trybunałem w Hadze były prezydent Jugosławii był sądzony za zbrodnie wojenne na Bałkanach.

Martwego Miloszevicia znaleziono w sobotę w celi więzienia. Według lekarzy zmarł na zawał serca. Holenderscy lekarze sugerowali w poniedziałek, że Miloszević rozmyślnie zażył lekarstwo, niwelujące działanie leków przeciwko nadciśnieniu, usiłując w ten sposób wymusić na ONZ-owskim trybunale zgodę na wyjazd na leczenie do Rosji.

Trybunał ONZ ds. zbrodni w dawnej Jugosławii poinformował we wtorek, że formalnie zakończył czteroletni proces Miloszevicia, oskarżanego o ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości.

drqt0gx

Pogrzeb Miloszevicia odbędzie się najpewniej w Moskwie, bowiem władze w Belgradzie nie chcą, by został pochowany w serbskiej stolicy - poinformował Marko Miloszević.

Podziel się opinią

Share

drqt0gx

drqt0gx
drqt0gx
Więcej tematów