Trwa ładowanie...

Syn Krzysztofa Krawczyka nie otrzyma po nim alimentów. Ma jednak nadzieję na coś innego

Wiadomo nie od dziś, że Krzysztof Krawczyk junior nie ma w życiu z górki. Zmagający się z problemami zdrowotnymi syn nieżyjącego artysty ma jednak kolejny problem. Po tym, jak śmierć jego ojca odebrała mu nadzieje na alimenty, rzeczywistość postawiła go kolejny raz w bardzo trudnej sytuacji.

Share
Syn Krzysztofa Krawczyka nie otrzyma po nim alimentów. Ma jednak nadzieję na coś innego
Syn Krzysztofa Krawczyka nie otrzyma po nim alimentów. Ma jednak nadzieję na coś innegoŹródło: AKPA, Fot: Kurnikowski
d1vbv3a

O synu Krzysztofa Krawczyka zrobiło się nieco głośniej po śmierci artysty. Krzysztof Krawczyk junior pochodzi z drugiego związku małżeńskiego byłego członka zespołu Trubadurzy z wokalistką Haliną Żytkowiak. Jedyny syn gwiazdora poszedł w ślady rodziców, jednak życie rzuciło pod nogi Krawczyka juniora wiele przeszkód.

Jako dziecko uczestniczył w wypadku samochodu, którym kierował jego ojciec. Krzysztof Krawczyk zasnął wówczas za kółkiem, po czym uderzył pojazdem prosto w drzewo. Cudem uniknęli śmierci. Jednak po wypadku, u Krawczyka juniora wykryto padaczkę, która później okazała się być dla niego ogromnym życiowym ciężarem.

d1vbv3a

ZOBACZ: Fundusz odbudowy. Katarzyna Lubnauer krytykuje Lewicę za rozmowy z PiS

Choroba związała mu ręce

Choroba związała mu ręce w wielu kluczowych aspektach życiowych. Między innymi uniemożliwiła mu zakup własnego mieszkania z uwagi ograniczoną zdolność do pracy. Jego źródłem utrzymania jest renta inwalidzka, która nie może mu na wiele pozwolić. Co prawda Krawczyk junior próbował podjąć się dodatkowej pracy, natomiast pandemia koronawirusa szybko pozbawiła go dodatkowego źródła dochodu.

Uznał wówczas, że życie nie pozostawia mu innego wyboru niż próba uzyskania pomocy finansowej od ojca na drodze sądowej. Z ustaleń serwisu Pomponik wynika, że z początkiem marca tego roku Krawczyk junior wstąpił z wnioskiem do sądu o alimenty od ojca. Jednak życie po raz kolejny pokrzyżowało jego plany, ponieważ jego ojciec chwilę po tym nieoczekiwanie zmarł.

d1vbv3a

Jest nadzieja

Na szczęście nad synem Krawczyka czuwa pewien "anioł stróż", który nie zamierza zostawić go w tak trudnej sytuacji w pojedynkę. Chodzi o Krzysztofa Cwynara, który prowadzi Studio Integracji w Łodzi. Jest to stowarzyszenie, które zrzesza niepełnosprawnych artystów.

Jak niedawno informował Cwynar, istnieje szansa na to, że Krawczyk junior otrzyma mieszkanie komunalne. - Bardzo o to walczyłem, bo Krzyś powinien mieć swój samodzielny kąt. Jest realna szansa, że wkrótce je otrzyma - ujawnił społecznik.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1vbv3a

Podziel się opinią

Share
d1vbv3a
d1vbv3a
Więcej tematów