Trwa ładowanie...
d1m7jlh

Sylwester Latkowski nakręcił film o pedofilii. To odpowiedź na produkcję Sekielskich

Sylwester Latkowski kończy pracę nad filmem o pedofilii "Nic się nie stało". Produkcję pokażę TVP. Twórca w rozmowie z Wirtualną Polską ujawnia, że pokaże, jak wpływowe osoby czują się bezkarne i są chronione przez polskie elity.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester Latkowski kończy film o pedofilii
Sylwester Latkowski kończy film o pedofilii (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d1m7jlh

Premierę filmu na antenie TVP zapowiedział Jacek Kurski. - Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film "Pedofile" Latkowskiego i zamawiamy nowy pt. "Nic się nie stało". Niedługo go pokażemy, będzie dym – mówił w tygodniku "Sieci" prezes TVP.

Sylwester Latkowski właśnie nakręcił ostatnie zdjęcia do filmu dokumentalnego. - Jest na ukończeniu. Teraz zostaje kwestia tego, czy damy to jako jeden film, czy w odcinkach. Nie znam jeszcze daty premiery – mówi reżyser.

Pierwszy film o pedofilii nakręcił ponad 10 lat temu. - Chcę pokazać to, co konsekwentnie od 2005 roku dokumentuję. W Polsce wśród elit jest przyzwolenie na pedofilię. Wystarczy, że to dotyczy bogatego, wpływowego znajomego i już inni z tego środowiska go kryją. Ludzie znani są w kwestii pedofilii bezkarni, a ściga się tylko maluczkich – mówi Sylwester Latkowski.

d1m7jlh

Odpowiedź na film Sekielskiego

I dodaje: - Najbardziej smutną rzeczą jest to, że sprawa pedofilii jest upolityczniana, a to jest kwestia apolityczna. Nagle widzimy tylko pedofilię w Kościele. Mój film sprzed lat zaczyna się od ofiary ks. Jankowskiego i wówczas nie było takiego wrzenia. Chce pokazać pedofilię wśród elit, które dodatkowo chronią sprawców – mówi. W filmie wystąpią m.in. ofiary pedofilów. Sylwester Latkowski nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy pojawią się tam znane nazwiska.

Sylwester Latkowski w 2005 r. nakręcił film dokumentalny "Pedofile". Pokazał w nim szajkę pedofilów z warszawskiego Dworca Centralnego. Gdy w internecie pojawił się film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele "Tylko nie mów nikomu", w odpowiedzi TVP wyemitowała starą produkcję Latkowskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1m7jlh

Minister w niezręcznej sytuacji. Mówi o odejściu Marka Suskiego z KPRM

d1m7jlh

Podziel się opinią

Share
d1m7jlh
d1m7jlh
Więcej tematów