Trwa ładowanie...
d3kq70n
Dziennik ŁódzkiZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
matka

Św. Dominik zamiast in vitro

Salezjanie
znaleźli sposób na zaradzenie trudnościom z zajściem w ciążę.
Postanowili sprowadzić z Włoch relikwie św. Dominika Savio.
Ich zdaniem, każdy kto żarliwie będzie prosił świętego o łaskę,
ma szansę zostać rodzicem - pisze "Dzienni Łódzki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Św. Dominik zamiast in vitro
(AFP)
d3kq70n

Według kościelnych statystyk w Polsce dramatycznie rośnie liczba małżeństw, które nie mogą mieć dzieci, a lekarze nie są w stanie im pomóc. Z wewnątrzkościelnych danych wynika, że potomstwa nie może doczekać się aż jedna czwarta par małżeńskich.

Ojciec Andrzej Rębacz, kierujący Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin przy Radzie Episkopatu Polski ds. Rodzin, twierdzi, że modlitwa potrafi zadziałać tam, gdzie lekarze rozkładają ręce. Zdaniem ojca Rębacza, u wyciszonej modlitwą kobiety organizm potrafi powrócić do rytmu natury i zaowocować dzieckiem

Data sprowadzenia relikwii do Polski - 8 września - jest nieprzypadkowa. Jak przypominają salezjanie, tego dnia Kościół obchodzi święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny, która była długo oczekiwanym dzieckiem. Relikwie odwiedzą 49 miejscowości. (PAP)

d3kq70n

Podziel się opinią

Share

d3kq70n

d3kq70n
Więcej tematów