Trwa ładowanie...

Strzelanina w Waszyngtonie. Policja oferuje 25 tys. dolarów za pomoc w schwytaniu sprawców

• W niedzielę wieczorem w Waszyngtonie doszło do strzelaniny
• W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych
• Policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 25 tys. dolarów za informacje, które przyczynią się do aresztowania sprawców

Share
Strzelanina w Waszyngtonie. Policja oferuje 25 tys. dolarów za pomoc w schwytaniu sprawcówŹródło: AFP, fot: Joe Scarnici
d462b6h

Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wyniku strzelaniny, do której doszło w dzielnicy Anacostia w Waszyngtonie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, ok. godz. 20., podczas koncertu w rejonie Barry Farm.

Według relacji świadków, do których dotarło Fox 5 DC, podczas strzelaniny między nieznanymi sprawcami kilka postronnych osób znalazło się w krzyżowym ogniu. Dwie śmiertelne ofiary to 31-letni Scorpio-Rodney Alonzo Phillips i 18-letni Zoruan Otto Harris. Ranni to dwie kobiety, czterech mężczyzn i 8-letni chłopiec. Jak informuje ABC News, obrażenia, których doznali, nie zagrażają życiu.

- Jestem w szoku, bo odebrali życie dobrej osobie - powiedział Fox 5 DC kuzyn Philippsa. - To był człowiek, który zdjąłby własne ubranie i oddałby je potrzebującemu.

d462b6h

Jeden ze świadków strzelaniny, cytowany przez Fox 5 DC, powiedział, że przyjazd na miejsce zdarzenia zajął służbom 20 minut. Stanowczo zaprzeczyła temu jednak waszyngtońska straż pożarna oraz służby ratownicze, które wskazały, że dwa ambulansy dotarły do poszkodowanych w mniej niż 9 minut od zgłoszenia.

Policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 25 tys. dolarów za informacje, które przyczynią się do aresztowania sprawców strzelaniny.

d462b6h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d462b6h
d462b6h
Więcej tematów