Trwa ładowanie...
d1knisr
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Strzelanina w pobliżu Atlanty - pięć ofiar śmiertelnych

W amerykańskim stanie Georgia mężczyzna zastrzelił cztery osoby, a następnie odebrał sobie życie. Jak poinformowała stacja CNN, wśród zabitych jest dwoje dzieci. Dwoje kolejnych zostało ciężko rannych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejsce strzelaniny w Atlancie
Miejsce strzelaniny w Atlancie (CNN)
d1knisr

Lokalne media podały, że strzały padły w miejscowości Douglasville w pobliżu Atlanty, w jednym z domów, a także przed nim, na ulicy.

Policja nie ma jeszcze pełnego obrazu wydarzeń. Podejrzewa jednak, że była to rodzinna tragedia.

d1knisr

Podziel się opinią

Share

d1knisr

d1knisr
Więcej tematów